054-540-6906

מדיניות פרטיות

עודכן לאחרונה: 04 בנובמבר 2020

מדיניות פרטיות זו מתארת את המדיניות והנהלים שלנו בנוגע לאיסוף, שימוש וחשיפה של המידע שלך כאשר אתה משתמש בשירות ומספרת לך על זכויות הפרטיות שלך וכיצד החוק מגן עליך.

אנו משתמשים בנתונים האישיים שלך כדי לספק ולשפר את השירות. על ידי שימוש בשירות, אתה מסכים לאיסוף ושימוש במידע בהתאם למדיניות פרטיות זו. מדיניות פרטיות זו נוצרה בעזרת מחולל מדיניות הפרטיות.

פרשנות והגדרות
פרשנות

למילים בהן האות הראשונית באותיות רישיות יש משמעויות המוגדרות בתנאים הבאים. להגדרות הבאות תהיה אותה משמעות ללא קשר אם הן מופיעות ביחיד או ברבים.

הגדרות

למטרות מדיניות פרטיות זו:

חשבון פירושו חשבון ייחודי שנוצר עבורך כדי לגשת לשירות שלנו או לחלקים מהשירות שלנו.

חברה (המכונה “החברה”, “אנחנו”, “אנחנו” או “שלנו” בהסכם זה) מתייחסת ליין פתוח.

עוגיות הן קבצים קטנים שמוצבים במחשב שלך, במכשיר הנייד שלך או בכל מכשיר אחר על ידי אתר אינטרנט, המכילים את פרטי היסטוריית הגלישה שלך באתר זה בין השימושים הרבים שלו.

מדינה מתייחסת ל: ישראל

מכשיר פירושו כל מכשיר שיכול לגשת לשירות כגון מחשב, טלפון סלולרי או טאבלט דיגיטלי.

נתונים אישיים הם כל מידע המתייחס לאדם מזוהה או מזוהה.

השירות מתייחס לאתר.

ספק שירות פירושו כל אדם טבעי או משפטי המעבד את הנתונים מטעם החברה. הכוונה היא לחברות צד ג ‘ או לאנשים המועסקים על ידי החברה בכדי להקל על השירות, לספק את השירות מטעם החברה, לבצע שירותים הקשורים לשירות או לסייע לחברה בניתוח אופן השימוש בשירות.

שירות מדיה חברתית של צד שלישי מתייחס לכל אתר אינטרנט או לכל אתר רשת חברתית שדרכו משתמש יכול להתחבר או ליצור חשבון כדי להשתמש בשירות.

נתוני שימוש מתייחסים לנתונים שנאספו באופן אוטומטי, שנוצרו על ידי השימוש בשירות או מתשתית השירות עצמה (לדוגמה, משך הביקור בדף).

האתר מתייחס ליין פתוח, נגיש מ www.openwine.co.il

אתה מתכוון לאדם הניגש לשירות או משתמש בו, או לחברה, או לגוף משפטי אחר מטעמו אדם כזה ניגש לשירות או משתמש בו, לפי העניין.

איסוף ושימוש בנתונים האישיים שלך
סוגי נתונים שנאספו
נתונים אישיים

בעת השימוש בשירות שלנו, אנו עשויים לבקש ממך לספק לנו מידע מסוים המאפשר זיהוי אישי שניתן להשתמש בו כדי ליצור איתך קשר או לזהות אותך. מידע המאפשר זיהוי אישי עשוי לכלול, אך אינו מוגבל ל:

כתובת דואר אלקטרוני

שם פרטי ושם משפחה

מספר טלפון

כתובת, מדינה, מחוז, מיקוד / מיקוד, עיר

נתוני שימוש

נתוני שימוש

נתוני השימוש נאספים באופן אוטומטי בעת השימוש בשירות.

נתוני השימוש עשויים לכלול מידע כגון כתובת פרוטוקול האינטרנט של המכשיר שלך (למשל כתובת איי פי), סוג הדפדפן, גרסת הדפדפן, דפי השירות שלנו שבהם אתה מבקר, השעה והתאריך של הביקור שלך, הזמן המושקע בדפים אלה, מזהי מכשירים ייחודיים ונתוני אבחון אחרים.

כאשר אתה ניגש לשירות באמצעות מכשיר נייד או באמצעותו, אנו עשויים לאסוף מידע מסוים באופן אוטומטי, כולל, אך לא רק, סוג המכשיר הנייד שבו אתה משתמש, מזהה ייחודי למכשיר הנייד שלך, כתובת האיי פי של המכשיר הנייד שלך, מערכת ההפעלה הניידת שלך, סוג דפדפן האינטרנט הנייד שבו אתה משתמש, מזהי מכשירים ייחודיים ונתוני אבחון אחרים.

אנו עשויים גם לאסוף מידע שהדפדפן שלך שולח בכל פעם שאתה מבקר בשירות שלנו או כאשר אתה ניגש לשירות באמצעות מכשיר נייד או באמצעותו.

מעקב אחר טכנולוגיות ועוגיות

אנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב דומות כדי לעקוב אחר הפעילות בשירות שלנו ולאחסן מידע מסוים. טכנולוגיות מעקב המשמשות הן משואות, תגים וסקריפטים לאיסוף ומעקב אחר מידע ולשיפור וניתוח השירות שלנו. הטכנולוגיות בהן אנו משתמשים עשויות לכלול:

עוגיות או עוגיות דפדפן. עוגיה היא קובץ קטן המוצב במכשיר שלך. אתה יכול להורות לדפדפן שלך לסרב לכל העוגיות או לציין מתי נשלחת עוגיה. עם זאת, אם אינך מקבל עוגיות, ייתכן שלא תוכל להשתמש בחלקים מסוימים של השירות שלנו. אלא אם כן התאמת את הגדרת הדפדפן שלך כך שהיא תסרב לעוגיות, השירות שלנו עשוי להשתמש בעוגיות.

עוגיות פלאש. תכונות מסוימות של השירות שלנו עשויות להשתמש באובייקטים מאוחסנים מקומיים (או עוגיות פלאש) כדי לאסוף ולאחסן מידע על ההעדפות שלך או על הפעילות שלך בשירות שלנו. עוגיות פלאש אינן מנוהלות על ידי אותן הגדרות דפדפן כמו אלה המשמשות לעוגיות דפדפן. לקבלת מידע נוסף על איך אתה יכול למחוק עוגיות פלאש, אנא קרא ” איפה אני יכול לשנות את ההגדרות עבור השבתה, או מחיקה של אובייקטים משותפים מקומיים?”זמין ב https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html#main_Where_can_I_change_the_settings_for_disabling__or_deleting_local_shared_objects_

משואות אינטרנט. חלקים מסוימים בשירות שלנו ובמיילים שלנו עשויים להכיל קבצים אלקטרוניים קטנים המכונים משואות אינטרנט (המכונים גם גיפים ברורים, תגי פיקסל וגיפים של פיקסל יחיד) המאפשרים לחברה, למשל, לספור משתמשים שביקרו בדפים אלה או פתחו אימייל ולסטטיסטיקה אחרת של אתרים קשורים (למשל, רישום הפופולריות של קטע מסוים ואימות שלמות המערכת והשרת).

עוגיות יכולות להיות עוגיות” מתמשכות “או” הפעלה”. עוגיות מתמשכות נשארות במחשב האישי או במכשיר הנייד שלך כשאתה יוצא למצב לא מקוון, בעוד שעוגיות הפעלה נמחקות ברגע שאתה סוגר את דפדפן האינטרנט שלך. למידע נוסף על עוגיות: עוגיות: מה הם עושים?.

אנו משתמשים הן בעוגיות הפעלה והן בעוגיות מתמשכות למטרות המפורטות להלן:

עוגיות נחוצות / חיוניות

סוג: עוגיות הפעלה

מנוהל על ידי: לנו

מטרה: עוגיות אלה חיוניות כדי לספק לך שירותים זמינים דרך האתר ולאפשר לך להשתמש בחלק מהתכונות שלו. הם עוזרים לאמת משתמשים ולמנוע שימוש במרמה בחשבונות משתמשים. ללא עוגיות אלה, לא ניתן לספק את השירותים שביקשת, ואנו משתמשים בעוגיות אלה רק כדי לספק לך שירותים אלה.

מדיניות עוגיות / הודעה על קבלת עוגיות

סוג: עוגיות מתמשכות

מנוהל על ידי: לנו

מטרה: עוגיות אלה מזהות אם משתמשים קיבלו את השימוש בעוגיות באתר.

עוגיות פונקציונליות

סוג: עוגיות מתמשכות

מנוהל על ידי: לנו

מטרה: עוגיות אלה מאפשרות לנו לזכור בחירות שתבצע בעת השימוש באתר, כגון לזכור את פרטי הכניסה שלך או העדפת שפה. מטרת העוגיות הללו היא לספק לך חוויה אישית יותר ולהימנע מהצורך להזין מחדש את העדפותיך בכל פעם שאתה משתמש באתר.

לקבלת מידע נוסף על העוגיות בהן אנו משתמשים ועל הבחירות שלך בנוגע לעוגיות, בקר במדיניות העוגיות שלנו או בסעיף העוגיות במדיניות הפרטיות שלנו.

שימוש בנתונים האישיים שלך

החברה רשאית להשתמש בנתונים אישיים למטרות הבאות:

לספק ולתחזק את השירות שלנו, כולל לפקח על השימוש בשירות שלנו.

לניהול חשבונך: לניהול הרישום שלך כמשתמש בשירות. הנתונים האישיים שאתה מספק יכולים לתת לך גישה לפונקציות שונות של השירות הזמינות לך כמשתמש רשום.

לביצוע חוזה: פיתוח, עמידה והתחייבות של חוזה הרכישה עבור המוצרים, הפריטים או השירותים שרכשת או של כל חוזה אחר איתנו באמצעות השירות.

כדי ליצור איתך קשר: ליצור איתך קשר באמצעות דואר אלקטרוני, שיחות טלפון, סמס או צורות אחרות של תקשורת אלקטרונית, כגון הודעות דחיפה של יישום נייד לגבי עדכונים או תקשורת אינפורמטיבית הקשורה לפונקציות, למוצרים או לשירותים החוזים, כולל עדכוני האבטחה, במידת הצורך או סביר ליישומם.

כדי לספק לך חדשות, הצעות מיוחדות ומידע כללי על מוצרים, שירותים ואירועים אחרים שאנו מציעים הדומים לאלה שכבר רכשת או שאלת עליהם אלא אם בחרת שלא לקבל מידע כזה.

כדי לנהל את הבקשות שלך: להשתתף ולנהל את הבקשות שלך אלינו.

עבור העברות עסקיות: אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי להעריך או לבצע מיזוג, ביטול, ארגון מחדש, ארגון מחדש, פירוק או מכירה או העברה אחרת של חלק מהנכסים שלנו או כולם, בין אם כעסק מתמשך ובין אם כחלק מפשיטת רגל, פירוק או הליך דומה, שבו נתונים אישיים המוחזקים על ידינו על משתמשי השירות שלנו הם בין הנכסים המועברים.

למטרות אחרות: אנו עשויים להשתמש במידע שלך למטרות אחרות, כגון ניתוח נתונים, זיהוי מגמות שימוש, קביעת האפקטיביות של מסעות הפרסום שלנו לקידום מכירות וכדי להעריך ולשפר את השירות, המוצרים, השירותים, השיווק והניסיון שלך.

אנו עשויים לשתף את המידע האישי שלך במצבים הבאים:

עם ספקי שירות: אנו עשויים לשתף את המידע האישי שלך עם ספקי שירות כדי לפקח ולנתח את השימוש בשירות שלנו, כדי ליצור איתך קשר.

עבור העברות עסקיות: אנו עשויים לשתף או להעביר את המידע האישי שלך בקשר או במהלך משא ומתן על כל מיזוג, מכירה של נכסי החברה, מימון או רכישה של כל העסק שלנו או חלק ממנו לחברה אחרת.

עם שותפים: אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם השותפים שלנו, ובמקרה זה נדרוש מאותם שותפים לכבד את מדיניות הפרטיות הזו. חברות כלולות כוללות את חברת האם שלנו וכל חברות בנות אחרות, שותפים למיזם משותף או חברות אחרות שאנו שולטים בהן או הנמצאות בשליטה משותפת איתנו.

עם שותפים עסקיים: אנו עשויים לשתף את המידע שלך עם השותפים העסקיים שלנו כדי להציע לך מוצרים, שירותים או מבצעים מסוימים.